Měření cílů a konverzí v Google Analytics
Konverze = počet dosažených cílů. Hned na začátku tvorby kampaně si položte otázku. Kde chcete začít měřit uskutečněné konverze? Možnosti jsou dvě. Buď vygenerujete měřící kód přímo v Adwords a nebo...
Vyhledávací dotazy a klíčová slova

Pište relevantní reklamní texty – buďte originální a kreativní. Zobrazování reklam totiž nezávisí pouze na nastavené ceně za proklik, ale také právě na celkové kvalitě inzerátu. Klíčová slova jsou nepochybně nejdůležitější součástí vaší PPC reklamy. Při vytváření reklamní sestavy buďte co nejkonkrétnější.

PPC reklamní systémy

Vaše inzerce PPC reklam bude vidět! Pro zadávání a zobrazování slouží několik reklamních systémů. Z nich v ČR mezi nejpoužívanější patří právě nejpoužívanější v ČR máme dva. Ve vyhledávači na Googlu je to Google Ads (dříve Google Adwords) a ve vyhledávači na seznamu Sklik.

Cíle PPC reklam

Zvyšte svůj ZISK!
Před tím než se pustíte do vytváření strategií vašich kampaní, uvědomte si, jaké jsou vaše úmysly. Z jakého důvodu chcete inzerovat a čeho tím vlastně chcete dosáhnout. Tohle jsou nesmírně důležité kroky. Jen správně stanovené cíle na začátku vám pomohou ve finálním zobrazení.

Výhody PPC reklam

Bezesporu největší výhodou je zaměření na určitou skupinu zákazníků. Dokážete přesně zacílit podle geografické polohy na konkrétní věkovou skupinu a pohlaví. Díky PPC reklamám můžete volit spoustu kritérií, která vám umožní cestu k úspěchu a novým klientům.