OpenIntranet

Rádi byste začali organizovat firemní informace v jednotném prostředí spolu se sofistikovanějším postupy pro řízení jejich vzniku a distribuce mezi zaměstnanci?

Už jste slyšeli o mnoha drahých licencovaných produktech pro správu dokumentů, novinek a dalšího obsahu, ale nechcete platit horentní sumy za každého uživatele, který do systému bude mít přístup?

Pokud na obě uvedené otázky odpovídáte ANO, máme pro Vás řešení v podobě Open Source intranetové platformy, kterou jsme vytvořili kombinací volně dostupný softwarových balíků a spojili dohromady do jednotného systému.

Naše řešení otevřeného intranetu OpenIntranet je postaveno na následujících komponentách:

 • WordPress
  světově nejpoužívanější systém pro správu obsahu. Většinou se využívá pro tvorbu klasických webových stránek. Nám se ale podařilo tento produkt přizpůsobit požadavkům firemního intranetu a Vy tak můžete naplno využít potenciál tohoto již téměř 20 let vyvíjeného software pro zlepšování firemní kultury.
 • Alfresco
  jedná se o dokumentový systém, který se v lecčem podobá nejpoužívanějšímu systému pro správu dokumentů MS SharePoint. S jedním malým rozdílem – je zdarma, pro neomezený počet uživatelů.
  Díky našemu úzkému zaměření na MS SharePoint jsme produkt Alfresco dotáhly do použitelné podoby jednotného intranetového prosředí
 • LibreOffice
  dalším Open source řešením, které v našem intranetovém balíku využíváme je produkt LibreOffice – zejména funkcionalitu zobrazení dokumentů v prohlížeči. Jinak lze s naším řešením OpenIntranet využít i klasické desktopové verze MS Office – tím nejintuitivnějším způsobem – otevření dokumentu přímo z prostředí intranetu jedním klikem a stejně tak následné uložení dokumentu zpět do intranetu přímo z desktopové aplikace.

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře
nebo zavolejte +420 603 148 155