Ukázky našich prací

Prohlédněte si weby, které jsme pro naše klienty vytvořili v minulosti

Česká stomatologická komora

Pro Českou stomatologickou komoru jsme vytvořili webové stránky, které vedle informační části zprostředkovávají členům komory přístup do vlastního profilu a zabezpečují veškerou formální komunikaci s komorou prostřednictvím žádostí. Dále obsahují e-shop, katalog vzdělávacích akcí s registrací, inzerci a mnoho dalšího.

Aurellio

Pro významného českého výrobce zásnubních a snubních prstýnků jsme vytvořili prezentační webovou stránku s e-shop, doplněným o detailní konfigurátor prstenů, který dokáže ihned spočítat výslednou cenu.

FirstBIKE

Pro celosvětovou distribuční společnost, zabývající se prodejem populárních odrážedel FirstBIKE jsme vytvořil a dlouhodobě udržujeme e-shopy, které odrážedla nabízejí a prodávají ve většině zemí světa.

Vinné sklepy Valtice

Pro největšího producenta vín v České republice – Vinné sklepy CHÂTEAU VALTICE jsme vytvořili e-shop a informační webovou stránku. Valtické sklepy obhospodařují přes 1000 hektarů vinné révy.

Jedním z velkých prodejních kanálu je právě námi vytvořený e-shop.

CORIPO

Pro český softwarový produkt CORIPO, spadající do kategorie CRM systém (Customer relationship management) jsme vytvořili produktový web.

Obsahuje detailní informace o vlastnostech produktu, cenách, výhodách atd.

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře
nebo zavolejte +420 603 148 155