Heatmap
Heatmap neboli teplotní mapa zaznamenávají intenzitu jednotlivých kliků. Změříte mapu pohybu myší, jak uživatelé odskrolují stránky, kolik času návštěvník stráví pozorováním dané oblasti a v neposlední řadě sledování oční kamerou...
3 Způsoby vytvoření webových stránek
Hledáte zajímavé řešení webových stránek? Ceny webových stránek se značně odlišují. Musíte brát na vědomí pár podstatných kritérií. Většinou jde o náročnost a hodinovou sazbu. Tu si každá velká a...
Chrome označuje weby bez HTTPS jako nezabezpečené

Pokud od ledna 2017 navštívíte stránku, která komunikuje přes HTTP a která obsahuje formulář pro zadání hesla, popř. údajů o platební kartě, Chrome na to ze začátku upozorní varováním Not secure (Nezabezpečeno) v adresním řádku.

Jak probíhá výroba webových stránek a internetových aplikací

Předejděte problémům při výrobě a provozu webu. Chcete-li začít na internetu vydělávat, musíte znát alespoň základní postupy a doporučení. Vyhnete se tak typickým problémům, které tvorbu a provozování webových stránek může provázet.

Proč může být užitečné vytvoření webových / internetových stránek?

Úspěšná webová prezentace musí splňovat několik nutných předpokladů. Přístup k internetu se stal součástí každodenního přísunu informací pro 99% nakupujících. Podcenění tohoto faktu vás může přijít draho. Z tohoto důvodu je stále aktuálnější nutnost prezentovat své působení prostřednictvím tohoto media a získat tak za nízkou cenu možnost nabízet své produkty a služby lidem kteří je právě vyhledávají a chtějí za ně utrácet své peníze.