PPC reklamní systémy

ppc

Vaše inzerce PPC reklam bude vidět!

Pro zadávání a zobrazování slouží reklamní systémy . Nejpoužívanější v ČR máme dva. Ve vyhledávači na Googlu je to Google AdWords a ve vyhledávači na seznamu Sklik.

Pokud chcete zviditelnit PPC reklamou svoji firmu a zajistit si nové zákazníky, bude to jednoznačně v jednom z těchto systémů.

Google AdWords – jestliže zadáte vaši reklamu zde, objeví se ve výsledcích vyhledávání v prohlížeči Google a jeho partnerských webech. 95% inzerentů využívá tento systém na Slovensku i napříč celou Evropou. Tímto způsobem začnete oslovovat potencionální zákazníky. Jak to funguje? Dobijete si kredit. Zaplatíte zde převodem, ale i kreditní kartou. Vaše reklama se začne zobrazovat na základě vámi zadaných klíčových slov. V momentě, kdy zákazník klikne na vaši reklamu a dostane se až na stránky, strhne se nastavená částka z kreditu. Tu si zvolíte libovolně. Můžete ji postupně snižovat nebo zvyšovat. Stejně tak, můžete nastavit denní limit nebo dobu, kterou chcete reklamu zobrazovat. A co je na tom všem nejlepší? Máte o všem naprostý přehled a dokážete si i díky chytrým nástrojům, které vám provádí zpětnou analýzu, udělat ty nejlepší závěry a statistiky. V ten moment řídíte svůj rozpočet vy. Součástí účtu AdWords k tomu používáte Google Analytics, který s účtem propojíte. Využijete ho zcela zdarma. Ale to není zdaleka všechno. Chcete o sobě dát vědět svým zákazníkům znovu? Těm, kteří už vás jednou navštívili? Remarketing v rámci Google Adwords vám k nim pomůže. Je to užitečný výkonnostní marketingový nástroj.

Sklik – ppc reklama na Seznam.cz je další možností, kterou vám poskytuje on-line prostředí. Funguje na podobném principu. Založíte si účet. Dobijete ho přes aplikaci Peněženka. Bankovním převodem, pomocí eBanky nebo SMS. Sami si nastavíte kampaně a následně si je spravujete v jednom administrativním prostředí. Stejně, jako účet od Googlu, účet na Seznamu propojíte s Google Analytics, tím získáte také potřebnou analýzu vašich dat. Propojenost rozeznáte pomocí parametrů URL adres a nástroje pro automatické značkování. V neposlední řadě získáte v účtu funkci Retargeting, pomůže vám k nabídce produktu nebo služby zákazníkům, kteří vaše webovky už navštívili. Seznam chystá zobrazování reklam i prostřednictvím internetové televize Stream cz.

Za pomoci reklamních systémů dokážete oslovit úplně nové zákazníky v on-line prostředí. Vyzkoušejte to! Začněte využívat online marketing ve všech směrech.