O nás

Vítejte na stránkách společnosti WEBSITES.CZ s.r.o.

Naše firma byla založená v roce 2010. Zakladateli společnosti byli Michal Severin a Marek Terz, kteří se profesně vývoji webových aplikaci věnovali již řadu let.

Od založení až do současnosti hlavní težiště naší činnosti spočívá v tvorbě webových stránek a vývoji intranetových řešení postavených na platformě Microsoft SharePoint. Během přibližně 10tileté praxe v oboru jsme vybudovali optimální postupy pro řešení vašich požadavků v oblasti internetu a řízení firemních procesů.

 

Náš tým

face3

MICHAL SEVERIN

CEO, konzultant, analytik, návrhář a programátor v jedné osobě. V poslední době se nejvíce věnuje analýze požadavků, návrhu řešení a programování C# pro SharePoint.

face2

MAREK TERZ

CEO, softwarový architekt, programátor. Poslední 2 roky se intenzivně věnuje optimalizaci architektury webových aplikaci a modelování metodou Domain Driven Design.

face4

VÍTĚZSLAV ŠUDOMA

Grafik a návrhář uživatelského rozhraní. Jeho hlavní doménou je tvorba grafických návrhů webů s důrazem na ergonomii ovládání.

TECHNOLOGIE

 • HTML5, CSS, JavaScript

  Základní kameny webových technologií. Vyvijí se bleskovým tempem. Toto tempo držíme a v projektech používáme vždy nejnovější verze a postupy.

 • ASP.NET (MVC), C#, Linq

  Webová řešení od společnosti Microsoft. V poslední době se stále více přikláníme k těmto technologiím.

 • TypeScript, Knockout

  Nejnovější řešení pro programování klientských vrstev aplikací a na 99% budoucnost webových a mobilních aplikací. Dovolují použití profesionálních postupu a konvencí, bez kterých se větší projekt obejde jen velmi obtížně.

 • PHP

  Díky obří základně uživatelů stále velmi efektivní způsob tvorby webových stránek a aplikací.