Jeden obrázek vydá za tisíc slov. Chcete-li zaujmout své potencionální zákazníky, tak hned na 1. místě je grafické zpracování předávaných informací. Ať se jedná o web, intranet, vizitku, katalog, hlavičkový papír nebo razítko, důležité je vše, co s cílovým subjektem vizuálně komunikuje. Tato komunikace vyvolává pocity, které se při prvním kontaktu podílí až 80 % na rozhodnutí, zda své peníze utratí u vás nebo někde jinde. Tento vliv je zcela iracionální.

Naše služby v oblasti grafiky:

 • Tvorba grafických návrhů webů – webdesign

  První krok při tvorbě nových webů. Po analýze požadavků vám vytvoříme grafický návrh, který po odsouhlasení převedeme do formátu webových stránek.

 • Grafický návrh tiskovin – DTP

  DTP je odvětví grafického designu, jehož výsledkem má být elektronický dokument připravený pro tisk. Naše studio se zabývá nejen návrhem grafických materiálů pro elektronické použití, ale i návrhem tiskovin.

 • Reklamní bannery

  Není pravda, že reklamním bannerům již odzvonilo. S nástupem remarketingu dostávají nový smysl. Bannery vytvořené naším webovým studiem splňují požadavky na zviditelnění Vaší značky (branding).

 • Corporate identity – loga, vizitky, …

  Navrhneme pro vaši společnost vhodný vizuální styl (Corporate design), který podpoří dlouhodobou komunikaci vaší společnosti se zákazníkem, dodavateli i konkurencí.

 • Branding

  Branding sice není uplně levná záležitost, ale rozhodně dáte o sobě vědět. Zpracujeme pro vás branding na míru. Tak, aby sedl na web, kde ho chcete mít.

Ukázky práceChci od vás grafiku: